Chceme být nejlepší :-) Proto si iDirection, s.r.o. ve spolupráci s předním internetovým magazínem AppleNovinky.cz přichystal podporu v podobě kvalitního obsahu pro naše zákazníky. Některé vybrané příspěvky uveřejníme také níže.  

Výměna baterie Apple Watch

Apple Watch Series 1 jsou mezi námi již od dubna 2015. Po dvou letech začínají baterie u prvních modelů ztrácet kapacitu. Jak tuto situaci řešit? Podíváme se na tento problém důkladněji.

Jak udělat z iPhonu lupu

Potřebujete rychle přiblížit nějaký objekt a ještě si na něj posvítit? V iOS 10 to není žádný problém. Funkce Lupa ve Vašem iPhonu Vám umožní použít čočku fotoaparátu pro přiblížení malých objektů a to ve vyšší kvalitě než je klasické zoomování ve Fotoaparátu.

Funkci Lupa lze aktivovat v Nastavení -> Obecné -> Zpřístupnění -> Lupa. Po provedení aktivace Lupu vyvoláte trojtým stisknutím tlačítka plochy (Home buttonu).

Prosté, jednoduché, užitečné :o)

Šetřete své oči při práci s Macem - f.lux

pokud patříte mezi noční tvory, kteří na svém Macu pracují především v noci pak právě pro Vás je určena aplikace f.lux. Při práci na počítači v noci je počítač často jediným zdrojem intenzivního světla a právě to spolu s nedostatečným osvětlením okolí jsou pak velmi namáhány právě Vašeho oči (bolení, pálení očí).

 

Apple Business Chat

Co je Apple Business Chat a proč by vás to mělo zajímat?


90 % všech stažených aplikací uživatelé mobilních zařízení použijí pouze jednou a pak už se k nim nevrátí.
Drtivou většinu času naopak tráví na sociálních sítích a ještě více času pak v messengerech všeho druhu.