Kontakt


Centrální pobočka Praha +420 223 001 190
Pobočka Hradec Králové +420 770 161 110
Pobočka Liberec +420 606 074 424

Hledání

Naše projekty a aktivity přehled našich projektů

Školství Projekty Pronájem e-shop extrafolie


Co Vás zajímá?


Společnost iDirection, s.r.o. není jen profesionální servis. 
Máme několik dalších oblastí ve kterých vynikáme. 

E-shop 
Provozujeme specializovaný e-shop, kde si můžete pohodlně vybrat z kompletního portfolia značky Xiaomi. Dále mobilní telefony značek Doogee nebo Cubot. V nabídce máme také smart doplňky a příslušenství pro mobilní zařízení všech značek. 

Operativní leasing mobilních zařízení
Potřebujete do Vaší firmy mobilní telefony, tablety nebo notebooky? Na splátky jsou produkty poskytovány pouze koncovým zákazníkům. Co firmy? Zkuste to na operativní leasing! Je to snadné a bez počátečních investic. Operativní leasing je znám především z automobilového průmyslu. Nyní je možné tento model financování nabídnout také na mobilní produkty.

Tvrzená folie Clearplex®
Škrábance? Praskliny? Rozbitý displej po pádu? Na to všechno můžete zapomenout, pokud si pořídíte unikátní ochranou tvrzenou fólii značky Protection Pro by ClearPlex, kterou Vám přinášíme.

Projekty a akreditace
Naše společnost spolupracuje s Evropskou Unií, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, Evropským sociálním fondem a Operačním programem Zaměstnanost. 
Díky akreditovaným kurzům, certifikovaným lektorům a mnohaletými zkušenostem Vám nabídneme spolupráci v projektech včetně jejich administrace.iDirection – proč zvolit nás

Vážíme si každého zákazníka, ať už je "malý" nebo "velký", protože zákazník nás živí a na oplátku můžeme dělat to, co nás baví. Našimi klienty jsou jak jednotlivci, tak firemní klientela. Produkty Apple a další značek zajistíme na základě individuální poptávky. Součástí dodávky je kompletní nastavení a případné zaškolení.

Tým profesionálů

s dlouholetou praxí v oboru

Odborný servis

značek Apple, Samsung, Xiaomi a Huawei – Praha, Liberec, Hradec Králové

Kurýrní služby

zdarma tam i zpět

Kamenné pobočky

Praha, Liberec, Hradec Králové