Kontakt


Centrální pobočka Praha +420 223 001 190
Pobočka Hradec Králové +420 770 161 110
Pobočka Liberec +420 606 074 424

Hledání

iDirection blog Nejnovější

StarterPack pro bazarové počítače Apple Mac

StarterPack pro bazarové počítače Apple Mac

19.6.2018 | Autor: iDirection
Pokud si u nás v iDirection pořídíte použitý Mac nedostanete "pouze" prověřené zařízení s 12měsíční zárukou, ale i náš balíček služeb Bazar Mac StarterPack. A co takový balíček obsahuje?

1/ hodinová konzultace v rámci ceny prodeje (tedy ZDARMA)
Servisní technik Vám v předem dohodnutý termín nastaví všechny služby, které k Vašemu novému počítači potřebujete (email, kalendáře, VPN atd.) + Vám dá tipy na nejoblíbenější macovské aplikace.

2/ telefonická podpora
Spolu s Macem od nás dostanete kartičku s kódem a telefoním číslem na specialistu podpory, který Vám pomůže konzultací nebo poradí jak problém s Vaším Macem vyřešit. Tato služba Vám bude garantována po dobu 30 dní od zakoupení počítače.

3/ podpora přes Vzdálenou plochu
Jako druhý stupeň podpory, kterou Vám nabízíme je možnost podpory nového majitele Macu přes aplikaci Vzdálené plochy (pomocí aplikace TeamViewer). 

Tuto aplikaci naleznete v každém našem prodaném bazarovém počítači. Zavoláte specialistovi podpory a ten zařídí vše potřebné pro diagnostiku závady. I v tomto případě se prokážete kódem dodaným spolu se zakoupeným  Macem. Tato služba Vám bude garantována po dobu 14 dní od zakoupení počítače.